Ponuku aktualizujeme, pre viac informácií nás kontaktujte cez formulár.

ETAPA

Ponuka nehnuteľností


Stavebný pozemok pre kreatívcov, typizovaný rodinný dom pre zaneprázdnených, apartmán pre tých, ktorí túžia po komforte bez starostí alebo chalet pre náročných individualistov? Sme presvedčení o tom, že Royal Valley Resort  splní aj Vaše predstavy o ideálnom bývaní. Výstavbu v Royal Valley Resort realizujeme v na seba nadväzujúcich etapách, tak, aby sme v čo najväčšej miere eliminovali rušivé vplyvy prebiehajúcej výstavby. 


o Etapa I 
Lokalita pod golfovým ihriskom Royal Valley Golf Club a jamkami číslo 2 a 3, ktoré lemujú krásne prírodné jazierka s rybami a vodnými rastlinami. Táto časť určená na rezidenčné bývanie pozostáva z 18-tich pozemkov s rozlohou od 560 až po 890 m2. Pozemky sú určené na výstavbu rodinného domu z našej ponuky.

o Etapa II
Lokalita v dotyku golfového ihriska Royal Valley Golf Club, pod jamkou číslo 4 s výhľadom na Vysoké Tatry na jednej strane a na mesto Kežmarok na druhej strane. Táto časť určená na rezidenčné bývanie pozostáva z 13-tich pozemkov s rozlohou od 540 až po 1 200 m2. Pozemky sú určené na výstavbu domu z našej ponuky.

o Etapa III
Lokalita pozdĺž príjazdovej komunikácie lemujúca golfové ihrisko Royal Valley Golf Club určená na rezidenčné bývanie. Pozostáva z 24-roch pozemkov s rozlohou od 525 až po 850 m2. Pozemky sú určené na výstavbu domu z našej ponuky.

o Etapa IV
Lokalita určená na rezidenčné bývanie lemujúca východnú časť golfového ihriska pozostáva zo 49 pozemkov s rozlohou od 585 až po 1010 m2. Všetky pozemky z tejto etapy sú určené na výstavbu rodinných domov podľa individuálnych projektov. Krásne pozemky plné slnka s výhľadmi na Tatry alebo malebné údolia sú situované v miernom svahu lemujúce novú rezidenčnú ulicu v exkluzívnom susedstve golfového ihriska. Všetky pozemky majú ideálne rozmery a obdĺžnikový tvar, prípojky inžinierskych sietí sa nachádzajú na hranici pozemku. 

o  Etapa V
Najprestížnejšia lokalita v rámci Royal Valley Resort ponúka úchvatné výhľady na Vysoké Tatry a bývanie v centre diania. 15 lukratívnych pozemkov s rozlohou od 531 až po 1250 m2, na ktoré je naviazaná výstavba typových domov je prioritne určených na rekreačné bývanie pre vášnivých nadšencov kvalitného golfu, lyžovania a Vysokých Tatier ako takých.

o  Apartmánové domy
Apartmánové domy situované v Etape V, v susedstve jamiek 7 až 9. Každý apartmánový dom pozostáva zo 4 apartmánov a spoločnej miestnosti. Apartmány majú samostatné vstupy a veľkorysé terasy orientované na panorámu Tatier alebo priľahlých obcí. 


Vyberte si na mape etapu, kde by ste chceli bývať

Máte záujem alebo otázku? Napíšte nám alebo zavolajte: +421 905 063 527

Kontakt

Mgr. Katarína Marišová
Manažér predaja projektov
katarina.marisova@wbapd.eu
+421 905 063 527

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.