ETAPA

Ponuka nehnuteľností


Stavebný pozemok pre kreatívcov, typizovaný rodinný dom pre zaneprázdnených, apartmán pre tých, ktorí túžia po komforte bez starostí alebo chalet pre náročných individualistov? Sme presvedčení o tom, že Royal Valley Resort  splní aj Vaše predstavy o ideálnom bývaní. Výstavbu v Royal Valley Resort realizujeme v na seba nadväzujúcich etapách, tak, aby sme v čo najväčšej miere eliminovali rušivé vplyvy prebiehajúcej výstavby. 


o Etapa I 
Lokalita pod golfovým ihriskom Royal Valley Golf Club a jamkami číslo 2 a 3, ktoré lemujú krásne prírodné jazierka s rybami a vodnými rastlinami. Táto časť určená na rezidenčné bývanie pozostáva z 18-tich pozemkov s rozlohou od 560 až po 890 m2. Pozemky sú určené na stavbu rodinného domu podľa vlastného projektu alebo na výstavbu domu z našej ponuky.

o Etapa II
Lokalita v dotyku golfového ihriska Royal Valley Golf Club, pod jamkou číslo 4 s výhľadom na Vysoké Tatry na jednej strane a na mesto Kežmarok na druhej strane. Táto časť určená na rezidenčné bývanie pozostáva z 13-tich pozemkov s rozlohou od 540 až po 1 200 m2. Pozemky sú určené na stavbu rodinného domu podľa vlastného projektu alebo na výstavbu domu z našej ponuky.

o Etapa III
Lokalita pozdĺž príjazdovej komunikácie lemujúca golfové ihrisko Royal Valley Golf Club určená na rezidenčné bývanie. Pozostáva z 24-roch pozemkov s rozlohou od 525 až po 850 m2. Pozemky sú určené na stavbu rodinného domu podľa vlastného projektu alebo na výstavbu domu z našej ponuky.

o Etapa IV
Lokalita určená na rezidenčné bývanie lemujúca východnú časť golfového ihriska ponúka krásne výhľady na Tatry a Kežmarok. Pozostáva zo 49 pozemkov s rozlohou od 585 až po 1010 m2. Všetky pozemky z tejto etapy sú určené na výstavbu rodinných domov podľa individuálnych projektov. Krásne stavebné pozemky plné slnka a výhľadu na Tatry a malebné údolie umiestnené na rovine alebo v miernom svahu situované pozdĺž novej rezidenčnej ulice v exkluzívnom susedstve golfového ihriska. Všetky pozemky majú ideálne rozmery a obdĺžnikový tvar, prípojky inžinierskych sietí sa nachádzajú na hranici pozemku. 

o  Etapa V
Najprestížnejšia lokalita v rámci Royal Valley Resort ponúka úchvatné výhľady na Vysoké Tatry a bývanie v centre diania. 15 lukratívnych pozemkov s rozlohou od 531 až po 1250 m2, na ktoré je naviazaná výstavba typových domov je prioritne určených na rekreačné bývanie pre vášnivých nadšencov kvalitného golfu, lyžovania a Vysokých Tatier ako takých.

Vyberte si na mape etapu, kde by ste chceli bývať

Máte záujem alebo otázku? Napíšte nám alebo zavolajte: +421 905 063 527

Kontakt

Mgr. Katarína Marišová
Manažér predaja projektov
katarina.marisova@wbapd.eu
+421 905 063 527

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.