Kontakt

Mgr. Katarína Marišová
Manažér predaja projektov
katarina.marisova@wbapd.eu
+421 905 063 527

O developerovi

Spoločnosť WBA Property Development ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti realitného developmentu. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie, s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi prípadne investorovi. Orientujeme sa na development bytových, polyfunkčných, administratívnych, sociálnych a rekreačných projektov s dôrazom na Bratislavu a Vysoké Tatry.
Belaria Koliba

Belaria Koliba

Rezidenčný komplex s bytmi v strednom a vyššom štandarde a občianskou vybavenosťou je umiestnený v lokalite Vinohrady – Koliba s nádherným panoramatickým výhľadom na mesto. Projekt využíva svahovitosť pozemku bývalých viníc, čím vzniká zaujímavé architektonické riešenie. Areál leží na pozemku s rozlohou 6644 m2.

Projekt Belaria Koliba má dve etapy výstavby a spolu pozostáva zo 7 obytných celkov s 92 bytmi navrhnutými v strednom štandarde. Hlavný dôraz kladieme na kvalitné materiály, veľkoryso riešený priestor, dostatok svetla, množstvo zelene a zachovanie intimity bývania.

Majitelia bytov budú mať k dispozícii 22 vonkajších a 95 garážových státí v podzemnej hromadnej garáži a ďalšie samostatné dvojgaráže.
Natur Resort Lomnica

Natur Resort Lomnica

Projekt je zameraný na výstavbu moderných tehlovo-drevených rekreačných domov v blízkosti Vysokých Tatier v obci Veľká Lomnica. Navrhovaný vzhľad objektov príjemne dopĺňa pahorkatú krajinu. Prírodné materiály použité na výstavbu zdôraznia vzťah k prírode a okoliu.

K pozemkom vedie priama cesta v smere Veľká Lomnica, ktorá je v bezprostrednej blízkosti Tatranskej Lomnice. Pozemky sú rovinaté, čo umožňuje priame výhľady na golfový rezort a na panorámu Vysokých Tatier.

Projekt okrem rekreačných domov ponúka aj možnosti na individuálnu bytovú výstavbu a tiež počíta so službami ako: reštaurácia, kaviareň, detské ihrisko wellness, športoviská a pod.
Seniorville

Seniorville

Seniorville je sieť súkromných zariadení pre seniorov, ktorá prináša na Slovensko vyšší štandard sociálnych služieb. Ľudom v dôchodkovom veku ponúka kvalitnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť prostredníctvom profesionálneho personálu, ktorý berie ohľad na ich osobné potreby a požiadavky.

Prvé novovybudované zariadenie sa nachádza v obci Jablonové, v okrese Malacky v príjemnom prostredí Malých Karpát len 20 minút z Bratislavy. Trojpodlažná budova je nanovo zrekonštruovaná a má kapacitu 51 lôžok.

V apríli 2010 bola uskutočnená prístavba, súčasťou ktorej je aj špecializované oddelenie pre starostlivosť o klientov s Alzheimerovou chorobou alebo stareckou demenciou. Nová časť je chodbou prepojená so starou a priniesla k už existujúcim 26 izbám ďalších 28 izieb.

Záujemcovia si môžu vybrať medzi dlhodobým, rehabilitačným alebo krátkodobým pobytom. V novej bezbariérovej budove sa okrem iného nachádza aj spoločenská miestnosť, dielňa pre obyvateľov a kaderníctvo a pod.
Golfový areál Royal Valley

Golfový areál Royal Valley

Golfový areál Royal Valley Kežmarok sa nachádza v katastri obce Malý Slavkov na úpätí Vysokých Tatier. Projekt je jedinečná investičná príležitosť v oblasti rozvoja cestovného ruchu na výnimočnom mieste a synergickým spojením s atraktívnymi voľnočasovými aktivitami, hoteliérstvom a kongresovou turistikou (gofl, cykloturistika, vyhliadková veža, reštaurácia, športoviská, rybolov, jazdecký areál, agroturistika).

Umiestnenie v blízkosti existujúceho golfového ihriska Black Stork ponúka významnú komparatívnu výhodu oproti ďalším golfovým miestam na Slovensku, a to vo vytvorení najväčšej golfovej lokality na Slovensku s možnosťou hrať na dvoch golfových ihriskách, čo osloví cieľovú skupinu záujemcov, ktorí hľadajú možnosť stráviť svoj voľný čas aktívnom spôsobom v blízkosti golfového ihriska a samozrejme v blízkosti Vysokých Tatier.

Cieľom je vytvoriť multifunkčný areál, pre tých, ktorí hľadajú aktívne voľnočasové vyžitie, ale aj pre tých, ktorí chcú bývať alebo mať rekreačné nehnuteľnosti v príjemnom a atraktívnom prostredí s kvalitnou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou.
Nová Nitra

Nová Nitra

Projekt Nová Nitra sa nachádza v centre mesta Nitra. Ide o bývalý priemyselný areál Pivovaru Corgoň (Heineken) s rozlohou 4,87 ha. Areál bol pôvodne využívaný na skladové, výrobné a administratívne účely. 

Spoločnosť WBA Property Development pripravila unikátny projekt revitalizácie pivovaru pre využitie daného územia za účelom vytvorenia nového multifunkčného centra mesta s kancelárskymi priestormi, službami pre obyvateľstvo, hotelom s kongresovým centrom a v neposlednom rade s exkluzívnym moderným bývaním.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.