Lepší život

About the project

Royal Valley (Kráľovské údolie) is a newly constructed neighbourhood in the village of Malý Slavkov offering plots where you can build your new home and already constructed homes for perfect relaxation. Royal Valley is the right combination of beautiful country, comfortable living and a worthwhile investment, offering 103 plots for construction of detached houses. Indulge yourself in quality living in natural surroundings with a panoramic view of Slovakia’s Tatra Mountains. Do you know that the best investment is to buy your own property? And the ideal place to buy is in a region with great potential for prices to rise. Undoubtedly, such a region is Malý Slavkov and the area around it. 

The basic idea of Royal Valley is not just to prepare land for the construction of individual houses, but also to expand the golf course to 18 holes in the second phase to be completed next year. This will substantially increase the attractiveness of Malý Slavkov and create the conditions for reassessment of land prices. There will be further possibilities for both year-round and recreational living around the golf course, as well as space for leisure activities.
Find out more
arrow
logo-royal-valley

Kráľovské výhľady

Zoznámte sa s Tatrami od východu po západ. Objavíte 24 výnimočných tatranských štítov s nadmorskou výškou viac ako 2.500 metrov nad morom.

Tatranský národný park, ako najväčší národný park v Slovenskej republike, upúta viac ako 110 vysokohorskými ľadovcovými jazerami, úchvatnými scenériami vodopádov, vzácnymi druhmi fauny a flóry a v neposlednom rade aj množstvom jaskýň. Tatry, to je 74.284 hektárov prírodnej krásy.
logo-royal-valley

Nadčasová architektúra

Okolité prírodné scenérie v spojení s čistými líniami navrhnutých objektov, dokonalé spracovanie a precíznosť robia z tohto miesta bývanie pre náročných.

Jednoduchá funkčná architektúra a pravidelná kompozícia objektov navodzujú pocit poriadku a uhladenosti celej okolitej zástavby. Celosklené fasády domov minimalizujú prechod medzi interiérom a exteriérom a doprajú tak celoročný zážitok z nádhernej tatranskej prírody.
logo-royal-valley

Golf na dosah ruky

Jedinečný a moderný golfový areál, ktorý sa pýši bezkonkurenčnou lokalitou a komplexnosťou služieb.

Royal Valley Golf Club sa rozprestiera na 27 ha pôdy. Ihrisko bolo navrhnuté a budované s cieľom osloviť širokú golfovú verejnosťV roku 2007 vznikla myšlienka, ktorá sa za pomoci špičkových odborníkov a architektov pretavila do projektu 18-jamkového majstrovského golfového ihriska s názvom Royal Valley Golf Club. Partnerská spolupráca s neďalekým 27-jamkovým golfovým ihriskom Black Stork vytvára predpoklad pre vznik významnej golfovej lokality v strednej Európe.
logo-royal-valley

Clubhouse Restaurant

Len pár metrov od vašej rezidencie si môžete dopriať gastronomický zážitok a ochutnať skvelý výber vín.

V klubovej reštaurácii, ktorá je súčasťou rezortu ponúkame vyberané jedlá pripravované z lokálnych surovín, skvelé dezerty či kávu. K reštaurácii prislúcha veľká terasa, zimná záhrada a konferenčná miestnosť, ktoré je možné využiť aj na rodinné stretnutia, oslavy, svadby, firemné večierky, teambuildingy či školenia. Večerné posedenia na terase sprevádzané západom slnka a príjemnou hudbou sú skvelým miestom pre utužovanie priateľstiev po rivalite na greenoch alebo nadväzovanie nových kontaktov.
Zistite viac
logo-royal-valley

Športové aktivity v prírode

Tatranská príroda poskytuje úžasné pozadie, čerstvý vzduch rozširuje pľúca, okolité prostredie je ideálne na športové zážitky a malé víťazstvá.

Môžete zdolávať lezecké steny tatranských štítov, ponárať sa do ticha pri trekingových túrach, na bicykli preskúmavať krásu hôr, zdolávať zjazdovky alebo relaxovať vo vodnom svete. Zvieracie farmy, jazdy na koňoch, bobové a ľanové dráhy a ďalšie nepočetné množstvo aktivít vyplní čas ratolestiam a poteší nejedného dospelého. Nová plánovaná cyklotrasa spájajúca Royal Valle Resort, Malý Slavkov, Kežmarok, Veľkú Lomnicu a Tatranskú Lomnicu Vám umožní ľahkú dostupnosť zážitkov.
logo-royal-valley

Miesto s kompletnou občianskou vybavenosťou

Obľúbená destinácia s naviazanými kvalitnými službami a kompletnou občianskou vybavenosťou.

Hoci si susediaci Malý Slavkov nemôže pripísať triumfálne víťazstvo Napoleona v jednej z najslávnejších bitiek troch cisárov, bolo v minulosti aj toto územie súčasťou prebiehajúcich bojov o kráľovské mesto Kežmarok. Vďaka bohatej histórii a množstve zachovaných pamiatok je lokalita obľúbenou destináciou s naviazanými kvalitnými službami a kompletnou občianskou vybavenosťou. Trojkilometrová vzdialenosť robí tieto služby ľahko dostupnými aj pre rezidentov Royal Valley Resort.
logo-royal-valley

Lokalita s investičným potenciálom

Celosvetovo obdivovaný kraj a prírodný unikát sa v posledných rokoch právom stal centrom developerského rozmachu.

Rodiny s deťmi, seniori aj profesionálni športovci si tu užívajú množstvo turistických, rekreačných, športových a oddychových aktivít so službami, dnes už na úrovni alpských krajín. Dynamicky rozvíjajúci sa región s veľkým potenciálom rastu cien nehnuteľností priťahuje pozornosť tých, ktorí hľadajú investičnú nehnuteľnosť so zabezpečeným pasívnym príjmom.
logo-royal-valley

Letisko na dosah

Medzinárodné letisko v Poprade je vzdialené približne 20 km.

Tí, ktorí radi lietajú v oblakoch si tak môžu výrazne skrátiť čas presunu do svojej obľúbenej destinácie a dopriať viac času stráveného s rodinou či priateľmi.

If you are interested or have questions, write us or call: +421 905 063 527

Contact

Mgr. Katarína Marišová
Manažér predaja projektov
katarina.marisova@wbapd.eu
+421 905 063 527

This page uses files cookies to help us identify improvements to our services. By browsing the web, you agree to their use.