O ihrisku

Územné riešenie a prvotné štúdie ihriska spracovala spoločnosť PGA Design Consulting z Veľkej Británie. Dizajnérom a autorom architektonického riešenia ihriska Royal Valley je Ing. Martin Munka.

Golfové ihrisko v Malom Slavkove sa v jeho prvej etape rozprestiera na 27 ha pôdy a bolo skolaudované a znormované už na konci roka 2015. Pozostáva z 9- jamkového ihriska s veľkorysými odpaliskami, golfovej recepcie, čiastočne krytého driving range s kapacitou až cca 30 osôb, putting a chipping greenu a parkovacích miest. Ihrisko dĺžky 2 355m s parom 34 ponúka hráčom hru 4- jamiek par 3, 3- jamiek par 4 a 2- jamiek par 5. 

V myšlienke vybudovania moderného golfového areálu sa v rámci druhej etapy bude pokračovať rozšírením areálu o ďalších 9- jamiek, realizáciou 3- jamiek akadémie a Club House-u s reštauráciou. 

Ihrisko bolo a je od začiatku navrhované a budované s cieľom osloviť širokú golfovú verejnosť. K rozvoju golfu prispeje najmä to, že ihrisko bude, čo sa náročnosti týka, prívetivé pre širší okruh golfistov. Našim cieľom je, aby si hráč hru na ihrisku vychutnal. To znamená, že na ihrisko bude predovšetkým kladený vysoký dôraz na jeho údržbu a kvalitu poskytovaného servisu všetkým návštevníkom areálu. Postupným dobudovaním druhej etapy, tvarovaním fairway-í, výškou kosenia a výsadbou ďalších či zmohutnením už nasadených stromov, je zámerom dosiahnuť vybudovanie plnohodnotného 18- jamkového majstrovského ihriska.

Golfový areál Royal Valley ponúka úžasný výhľad na štíty Vysokých Tatier, ktorý si jednoducho zamilujete. Pridanou hodnotou je aj 360 stupňový výhľad na všetky okolité obce. 


Areál sa nachádza v Malom Slavkove, vzdialený len 3,5 km od Kežmarku a 19 km od Popradu a letiska Poprad-Tatry.

 

Adresa: Golfová ulica 70, Malý Slavkov 060 01
Facebook: Golf areál Royal Valley
E-mail:  info@royalvalley.eu
Tel. č.: +421 905 328 829

 

Súradnice: 49°08'41.2''N 20°23'09.8''E
Mapa: TU
Typ ihriska: 9- jamkové ihrisko (I. etapa)
Norma ihriska: TU

 

 Príďte si vychutnať golf v krásnej scenérií Vysokých Tatier. Tešíme sa na Vašu návštevu!