Legend

Golf course

Castle

Children’s attractions

Water parks

Lakes and tarns

Ski centres

Cycle trails

Hiking

Caves

Airports

Popular location with many possibilities

Atraktivitu ponuky bývania v Royal Valley Resort podčiarkuje najmä golfový areál, ktorý zabezpečí pulzujúci život, pravidelnú starostlivosť o okolie a rozvoj ďalších služieb pre všetkých rezidentov tejto jedinečnej lokality. Celý projekt je citlivo vsadený do mierneho svahu plného svetla a slnka, pričom rešpektuje charakter podtatranskej dediny. Nad celou lokalitou sa ako koruna týčia naše veľhory. Noví obyvatelia Royal Valley, tak budú mať nepretržitý výhľad na panorámu Vysokých Tatier a okolitej prirody. Royal Valley Resort sa nachádza približne 3 kilometre od mesta Kežmarok a asi 7 kilometrov juhovýchodne od úpätia Vysokých Tatier. Je ideálnym miestom pre bývanie s dostupnosťou okresného mesta a jeho všetkými službami vrátane škôl, obchodov, športovísk a kultúrnych zariadení.

Projekt golfového areálu zahŕňa množstvo atrakcií určených na rekreáciu a oddych. V zimných mesiacoch sa ráta s využitím lokality na bežkárske trate a jazdu na zimných skútroch.
Benefity

Main benefits of the location

logo-royal-valley

Seamless transport

logo-royal-valley

Clubhouse Restaurant

logo-royal-valley

Golf course

logo-royal-valley

Investment potential

logo-royal-valley

Royal prospects

logo-royal-valley

Quality services

logo-royal-valley

Timeless architecture

logo-royal-valley

Sport activities

If you are interested or have questions, write us or call: +421 905 063 527

Contact

Mgr. Katarína Marišová
Manažér predaja projektov
katarina.marisova@wbapd.eu
+421 905 063 527

This page uses files cookies to help us identify improvements to our services. By browsing the web, you agree to their use.